deea virtual
Cu siguranta, prima ta zi in mijlocul nostru este, intr-o oarecare masura, un prilej de confuzie si de indoieli. Te intrebi sincer daca intrarea ta in lumea "DEEA" a fost într-adevar un pas inspirat. Privesti in jurul tau si constati ca nu cunosti pe nimeni, sentimentul tau este ca te-ai intors in timp.
Daca mediul ti se pare oarecum strain, cenusiu si nu tocmai primitor, daca te nedumereste lipsa de entuziasm din atmosfera, toate acestea inseamna un singur lucru: esti dotat cu acel simt special care detecteaza absenta normalitatii si reactioneaza negativ fata de ea. Acest simt treaz, care semnaleaza o aspiratie sanatoasa spre normalitate, este garantia ca lumea "DEEA" are nevoie de tine. Nu esti singur. Te invit sa te alaturi ofensivei care va crea spatiul optim pentru manifestarea potentialului tau - si al nostru - pentru ca impreuna sa facem din inovatie, creativitate, eficienta si excelenta o stare de lucruri normala in lumea "DEEA". Aceasta va crea o atmosfera excelenta regeneratoare si reconfortanta in proiectul pe care il incepi azi aici.
BINE ATI VENIT !!!
Ne bucuram ca ati ales forumul nostru si va invitam sa va inregistrati.Numai asa puteti avea acces la toate categoriile.
Aici putem vorbi despre prieteni si dusmani, sperante, esecuri (sentimentale sau profesionale), iubiri, neiubiri, reusite, dezamagiri…
Va dorim navigare placuta !!!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

deea virtual
Cu siguranta, prima ta zi in mijlocul nostru este, intr-o oarecare masura, un prilej de confuzie si de indoieli. Te intrebi sincer daca intrarea ta in lumea "DEEA" a fost într-adevar un pas inspirat. Privesti in jurul tau si constati ca nu cunosti pe nimeni, sentimentul tau este ca te-ai intors in timp.
Daca mediul ti se pare oarecum strain, cenusiu si nu tocmai primitor, daca te nedumereste lipsa de entuziasm din atmosfera, toate acestea inseamna un singur lucru: esti dotat cu acel simt special care detecteaza absenta normalitatii si reactioneaza negativ fata de ea. Acest simt treaz, care semnaleaza o aspiratie sanatoasa spre normalitate, este garantia ca lumea "DEEA" are nevoie de tine. Nu esti singur. Te invit sa te alaturi ofensivei care va crea spatiul optim pentru manifestarea potentialului tau - si al nostru - pentru ca impreuna sa facem din inovatie, creativitate, eficienta si excelenta o stare de lucruri normala in lumea "DEEA". Aceasta va crea o atmosfera excelenta regeneratoare si reconfortanta in proiectul pe care il incepi azi aici.
BINE ATI VENIT !!!
Ne bucuram ca ati ales forumul nostru si va invitam sa va inregistrati.Numai asa puteti avea acces la toate categoriile.
Aici putem vorbi despre prieteni si dusmani, sperante, esecuri (sentimentale sau profesionale), iubiri, neiubiri, reusite, dezamagiri…
Va dorim navigare placuta !!!
deea virtual
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» PRIETENIE VIRTUALA
cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 EmptyLun Iun 01 2015, 17:58 Scris de Admin

Cine este conectat?
În total sunt 150 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 150 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 150, Sam Oct 19 2024, 00:27
WebChat

Pentru a accesa WEBCHAT-ul va rugam sa dati click pe camera web

Octombrie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


cafea cu aroma virtuala

+11
MYKA
Marya
symy
ValenTinBr
florin
taiko_delia
Iubirik
fluturas_
Cristen
CrazyGirl
matuka
15 participanți

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de matuka Sam Feb 27 2010, 07:00

Rezumarea primului mesaj :

fluturas_ a scris:eu nu mai inteleg nimic din ce vorbiti voi cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165
nici io cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165


cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Dimineata%20la%20cafea
matuka
matuka
PRIETEN
PRIETEN

Numarul mesajelor : 6539
Reputatie : 39
Data de inscriere : 11/08/2009
Localizare : covasna
Stare de spirit : este.....

Sus In jos


cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty Re: cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de Vizitato Vin Mar 05 2010, 03:56

CELY a scris:
flory a scris:cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 929813 salutaaaareeeee.... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 692452
buna flory ..ce mai faci ??? cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 692452

deocamdata acasa....am terminat proba de lucru , acu astept raspuns.... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253 doamne ce tampenie....m-au tinut o saptamana in proba si doua saptamani le ia sa-mi dea un raspuns... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty Re: cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de Iubirik Vin Mar 05 2010, 03:59

flory a scris:
CELY a scris:buna flory ..ce mai faci ??? cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 692452

deocamdata acasa....am terminat proba de lucru , acu astept raspuns.... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253 doamne ce tampenie....m-au tinut o saptamana in proba si doua saptamani le ia sa-mi dea un raspuns... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253
pfff..fiecare cu regulamentul lor cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253 dar nu le este teama ca poate te razgandesti tu?? cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 244981
Iubirik
Iubirik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 11659
Reputatie : 50
Data de inscriere : 31/07/2009
Localizare : in suflet
Stare de spirit : am...

https://deea.forum-canada.com/

Sus In jos

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty Re: cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de Vizitato Vin Mar 05 2010, 04:00

CELY a scris:
flory a scris:

deocamdata acasa....am terminat proba de lucru , acu astept raspuns.... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253 doamne ce tampenie....m-au tinut o saptamana in proba si doua saptamani le ia sa-mi dea un raspuns... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253
pfff..fiecare cu regulamentul lor cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253 dar nu le este teama ca poate te razgandesti tu?? cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 244981

teaaamaaa...? pff...si asa am intrat cam greu... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253

dar...aici ce e ...? unde este lumea...?
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty Re: cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de Iubirik Vin Mar 05 2010, 04:03

flory a scris:
CELY a scris:pfff..fiecare cu regulamentul lor cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253 dar nu le este teama ca poate te razgandesti tu?? cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 244981

teaaamaaa...? pff...si asa am intrat cam greu... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253

dar...aici ce e ...? unde este lumea...?
sa nu spun ca m-au parasit spun ca lumea doarme ...oboseala ...se aproprie sfarsitul de saptamana cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253
Iubirik
Iubirik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 11659
Reputatie : 50
Data de inscriere : 31/07/2009
Localizare : in suflet
Stare de spirit : am...

https://deea.forum-canada.com/

Sus In jos

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty Re: cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de Vizitato Vin Mar 05 2010, 04:08

CELY a scris:
flory a scris:

teaaamaaa...? pff...si asa am intrat cam greu... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253

dar...aici ce e ...? unde este lumea...?
sa nu spun ca m-au parasit spun ca lumea doarme ...oboseala ...se aproprie sfarsitul de saptamana cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253

tu nu esti o persoana de parasit....dar cine stie pe unde sunt....

sincer eu mai intram dar daca nu am dispozitia necesara nu are rost sa intru doar sa aberez sau sa plictisesc....dar mi-a placut reactia lui cristen la ultima postare adresata mie.... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 m-a pupat.... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 a fost tare dulce.....oricum ....m-am simtit enorm de bine ca m-ati incurajat de fiecare data cand am fost trista sau am avut vro problema... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 692452
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty Re: cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de Iubirik Vin Mar 05 2010, 04:10

flory a scris:
CELY a scris:sa nu spun ca m-au parasit spun ca lumea doarme ...oboseala ...se aproprie sfarsitul de saptamana cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253

tu nu esti o persoana de parasit....dar cine stie pe unde sunt....

sincer eu mai intram dar daca nu am dispozitia necesara nu are rost sa intru doar sa aberez sau sa plictisesc....dar mi-a placut reactia lui cristen la ultima postare adresata mie.... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 m-a pupat.... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 a fost tare dulce.....oricum ....m-am simtit enorm de bine ca m-ati incurajat de fiecare data cand am fost trista sau am avut vro problema... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 692452
ehh..criss...poate fi un mare libidinos ..cand vrea cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 cat despre incurajari ..daca noi nu o facem ...apoi cine ???doar suntem ca o familie ..si chiar ne ingrijoram cand unul dintre noi nu da niciun semn de viata cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253
Iubirik
Iubirik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 11659
Reputatie : 50
Data de inscriere : 31/07/2009
Localizare : in suflet
Stare de spirit : am...

https://deea.forum-canada.com/

Sus In jos

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty Re: cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de Vizitato Vin Mar 05 2010, 04:14

CELY a scris:
flory a scris:

tu nu esti o persoana de parasit....dar cine stie pe unde sunt....

sincer eu mai intram dar daca nu am dispozitia necesara nu are rost sa intru doar sa aberez sau sa plictisesc....dar mi-a placut reactia lui cristen la ultima postare adresata mie.... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 m-a pupat.... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 a fost tare dulce.....oricum ....m-am simtit enorm de bine ca m-ati incurajat de fiecare data cand am fost trista sau am avut vro problema... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 692452
ehh..criss...poate fi un mare libidinos ..cand vrea cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 cat despre incurajari ..daca noi nu o facem ...apoi cine ???doar suntem ca o familie ..si chiar ne ingrijoram cand unul dintre noi nu da niciun semn de viata cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253

stii....de multe ori sunt atat de suparata incat nu am nici pofta de viata ....atunci intru la voi ....daca nu sunteti pe forum ma intristez si mai tare , dar daca sunteti atunci si daca nu postez nimic parca va simt aproape de mine ....si in acelasi timp ma bucur ca macar voi va distrati si incep sa va citesc.....
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty Re: cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de Iubirik Vin Mar 05 2010, 04:16

flory a scris:
CELY a scris:ehh..criss...poate fi un mare libidinos ..cand vrea cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 cat despre incurajari ..daca noi nu o facem ...apoi cine ???doar suntem ca o familie ..si chiar ne ingrijoram cand unul dintre noi nu da niciun semn de viata cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253

stii....de multe ori sunt atat de suparata incat nu am nici pofta de viata ....atunci intru la voi ....daca nu sunteti pe forum ma intristez si mai tare , dar daca sunteti atunci si daca nu postez nimic parca va simt aproape de mine ....si in acelasi timp ma bucur ca macar voi va distrati si incep sa va citesc.....
dar cand ne citesti ..incearca sa postezi macar un emoticon ...sa nu credem ca esti suparata pe noi ...si eu am zile in care nu-mi vine sa intru ...chiar stau vizitator....dar alaturi de voi ...ma simt f bn cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 692452
Iubirik
Iubirik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 11659
Reputatie : 50
Data de inscriere : 31/07/2009
Localizare : in suflet
Stare de spirit : am...

https://deea.forum-canada.com/

Sus In jos

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty Re: cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de Vizitato Vin Mar 05 2010, 04:19

CELY a scris:
flory a scris:

stii....de multe ori sunt atat de suparata incat nu am nici pofta de viata ....atunci intru la voi ....daca nu sunteti pe forum ma intristez si mai tare , dar daca sunteti atunci si daca nu postez nimic parca va simt aproape de mine ....si in acelasi timp ma bucur ca macar voi va distrati si incep sa va citesc.....
dar cand ne citesti ..incearca sa postezi macar un emoticon ...sa nu credem ca esti suparata pe noi ...si eu am zile in care nu-mi vine sa intru ...chiar stau vizitator....dar alaturi de voi ...ma simt f bn cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 692452


dooooaaamne ....cum sa fiu suparata pe voi....?

imi sunteti atat de dragi toti... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 692452

ok .....altadata o sa va salut macar si o sa pun si un emotic....
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty Re: cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de Iubirik Vin Mar 05 2010, 04:22

flory a scris:
CELY a scris:dar cand ne citesti ..incearca sa postezi macar un emoticon ...sa nu credem ca esti suparata pe noi ...si eu am zile in care nu-mi vine sa intru ...chiar stau vizitator....dar alaturi de voi ...ma simt f bn cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 692452


dooooaaamne ....cum sa fiu suparata pe voi....?

imi sunteti atat de dragi toti... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 692452

ok .....altadata o sa va salut macar si o sa pun si un emotic....
asa sa faci cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 692452 cum ii vremea pe la voi ...la noi ploua cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253
Iubirik
Iubirik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 11659
Reputatie : 50
Data de inscriere : 31/07/2009
Localizare : in suflet
Stare de spirit : am...

https://deea.forum-canada.com/

Sus In jos

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty Re: cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de Vizitato Vin Mar 05 2010, 04:25

CELY a scris:
flory a scris:


dooooaaamne ....cum sa fiu suparata pe voi....?

imi sunteti atat de dragi toti... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 692452

ok .....altadata o sa va salut macar si o sa pun si un emotic....
asa sa faci cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 692452 cum ii vremea pe la voi ...la noi ploua cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253

e frig ....io si sunt racita si poate de aia simt doar frig de cateva zile ...dar si afara s-a mai racit...ieri a fost soare dar mie tot frig mi-a fost...defapt mie mi-e cald doar la 30 de grade ori ca stau in casa ori afara... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 si cica se mai raceste....
azi am plantat 4 crini dar am crezut ca inghet.... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty Re: cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de Iubirik Vin Mar 05 2010, 04:29

flory a scris:
CELY a scris:asa sa faci cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 692452 cum ii vremea pe la voi ...la noi ploua cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253

e frig ....io si sunt racita si poate de aia simt doar frig de cateva zile ...dar si afara s-a mai racit...ieri a fost soare dar mie tot frig mi-a fost...defapt mie mi-e cald doar la 30 de grade ori ca stau in casa ori afara... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 si cica se mai raceste....
azi am plantat 4 crini dar am crezut ca inghet.... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253
pff..se pare ca virozele vor fi in floare ...timpul asta te fura cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253 io dupa tura de noapte eram sub dush...aveam pielea rosie la cat de fierbinte era apa...si-mi dardaiau dintii...intrase un frig in mine cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253 de n-am scapat de el toata ziulica
Iubirik
Iubirik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 11659
Reputatie : 50
Data de inscriere : 31/07/2009
Localizare : in suflet
Stare de spirit : am...

https://deea.forum-canada.com/

Sus In jos

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty Re: cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de Vizitato Vin Mar 05 2010, 04:32

CELY a scris:
flory a scris:

e frig ....io si sunt racita si poate de aia simt doar frig de cateva zile ...dar si afara s-a mai racit...ieri a fost soare dar mie tot frig mi-a fost...defapt mie mi-e cald doar la 30 de grade ori ca stau in casa ori afara... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 si cica se mai raceste....
azi am plantat 4 crini dar am crezut ca inghet.... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253
pff..se pare ca virozele vor fi in floare ...timpul asta te fura cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253 io dupa tura de noapte eram sub dush...aveam pielea rosie la cat de fierbinte era apa...si-mi dardaiau dintii...intrase un frig in mine cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253 de n-am scapat de el toata ziulica

da....si eu am patit asa , numai ca eu am stat in vana plina cu apa fierbinte si cand sa ies era sa pic jos ...nu stiu ce s-a intamplat pt ca eu tot timpul fac baie cu apa fierbinte si nu am avut probleme ...dar cine stie poate am si fost prea obosita de la lucru si apa prea calda ....dar mi-a fost foarte rau vro 2 zile...
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty Re: cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de Iubirik Vin Mar 05 2010, 04:33

micutele tale sunt bine??? cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 745330
Iubirik
Iubirik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 11659
Reputatie : 50
Data de inscriere : 31/07/2009
Localizare : in suflet
Stare de spirit : am...

https://deea.forum-canada.com/

Sus In jos

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty Re: cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de Vizitato Vin Mar 05 2010, 04:40

CELY a scris:micutele tale sunt bine??? cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 745330

da ...ele sunt bine ....
ma tot feresc de ele sa nu le dau raceala dar vezi tu ca stand cu ele in casa nu prea ai cum ....si mai ales ca ele sunt toata ziua doar cu mine .
mai tare mi-e frica de cea mica .....ea nu are voie sa slabeasca in greutate mai mult de 2 kg....si e foarte greu sa o feresc de raceli mai ales ca merge si la gradi...
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty Re: cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de fluturas_ Vin Mar 05 2010, 04:56

ce este aicisha ? cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 244981
fluturas_
fluturas_
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 9057
Reputatie : 43
Data de inscriere : 12/11/2009
Localizare : in your mind
Stare de spirit : high

Sus In jos

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty Re: cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de Iubirik Vin Mar 05 2010, 04:59

fluturas_ a scris:ce este aicisha ? cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 244981
cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 277176 acum ai primit liber de pe mess ???
Iubirik
Iubirik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 11659
Reputatie : 50
Data de inscriere : 31/07/2009
Localizare : in suflet
Stare de spirit : am...

https://deea.forum-canada.com/

Sus In jos

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty Re: cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de fluturas_ Vin Mar 05 2010, 05:03

CELY a scris:
fluturas_ a scris:ce este aicisha ? cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 244981
cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 277176 acum ai primit liber de pe mess ???

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 nu ca am laptop doar al meu..hahaha..
port de ceva vreme o dicutie despre scoala si profesori ca ma doare capul deja cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253
fluturas_
fluturas_
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 9057
Reputatie : 43
Data de inscriere : 12/11/2009
Localizare : in your mind
Stare de spirit : high

Sus In jos

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty Re: cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de Iubirik Vin Mar 05 2010, 05:05

fluturas_ a scris:
CELY a scris: cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 277176 acum ai primit liber de pe mess ???

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 nu ca am laptop doar al meu..hahaha..
port de ceva vreme o dicutie despre scoala si profesori ca ma doare capul deja cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253
hapciu!!! cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165 cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 538165
Iubirik
Iubirik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 11659
Reputatie : 50
Data de inscriere : 31/07/2009
Localizare : in suflet
Stare de spirit : am...

https://deea.forum-canada.com/

Sus In jos

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty Re: cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de Vizitato Vin Mar 05 2010, 05:05

fluturas_ a scris:ce este aicisha ? cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 244981

'na seara... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 692452
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty Re: cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de fluturas_ Vin Mar 05 2010, 05:06

flory a scris:
fluturas_ a scris:ce este aicisha ? cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 244981

'na seara... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 692452

ce faci ? cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 929813
fluturas_
fluturas_
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 9057
Reputatie : 43
Data de inscriere : 12/11/2009
Localizare : in your mind
Stare de spirit : high

Sus In jos

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty Re: cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de Iubirik Vin Mar 05 2010, 05:09

fetili ..io mg la somnic ..la 5 am trezirea pt a merge la scarbici cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253sa aveti o seara minunata ..va cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 692452
Iubirik
Iubirik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 11659
Reputatie : 50
Data de inscriere : 31/07/2009
Localizare : in suflet
Stare de spirit : am...

https://deea.forum-canada.com/

Sus In jos

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty Re: cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de Vizitato Vin Mar 05 2010, 05:11

fluturas_ a scris:
flory a scris:

'na seara... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 692452

ce faci ? cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 929813


uite ....ma simt putin mai bine si am intrat si eu sa vorbesc putin cu lumea virtuala...

si mie dor de baieti.... cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 299768 cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 299768 cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 299768 cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 299768


Ultima editare efectuata de catre flory in Vin Mar 05 2010, 05:12, editata de 1 ori
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty Re: cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de Vizitato Vin Mar 05 2010, 05:12

CELY a scris:fetili ..io mg la somnic ..la 5 am trezirea pt a merge la scarbici cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 196253sa aveti o seara minunata ..va cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 692452

noapte buna si vise frumoase cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 692452
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty Re: cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de Vizitato Vin Mar 05 2010, 05:19

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 765361 cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 640250 si eu merg la somn ca se pare ca am ramas singura si mi-e urat...
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

cafea cu aroma virtuala - Pagina 29 Empty Re: cafea cu aroma virtuala

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum