deea virtual
Cu siguranta, prima ta zi in mijlocul nostru este, intr-o oarecare masura, un prilej de confuzie si de indoieli. Te intrebi sincer daca intrarea ta in lumea "DEEA" a fost într-adevar un pas inspirat. Privesti in jurul tau si constati ca nu cunosti pe nimeni, sentimentul tau este ca te-ai intors in timp.
Daca mediul ti se pare oarecum strain, cenusiu si nu tocmai primitor, daca te nedumereste lipsa de entuziasm din atmosfera, toate acestea inseamna un singur lucru: esti dotat cu acel simt special care detecteaza absenta normalitatii si reactioneaza negativ fata de ea. Acest simt treaz, care semnaleaza o aspiratie sanatoasa spre normalitate, este garantia ca lumea "DEEA" are nevoie de tine. Nu esti singur. Te invit sa te alaturi ofensivei care va crea spatiul optim pentru manifestarea potentialului tau - si al nostru - pentru ca impreuna sa facem din inovatie, creativitate, eficienta si excelenta o stare de lucruri normala in lumea "DEEA". Aceasta va crea o atmosfera excelenta regeneratoare si reconfortanta in proiectul pe care il incepi azi aici.
BINE ATI VENIT !!!
Ne bucuram ca ati ales forumul nostru si va invitam sa va inregistrati.Numai asa puteti avea acces la toate categoriile.
Aici putem vorbi despre prieteni si dusmani, sperante, esecuri (sentimentale sau profesionale), iubiri, neiubiri, reusite, dezamagiri…
Va dorim navigare placuta !!!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

deea virtual
Cu siguranta, prima ta zi in mijlocul nostru este, intr-o oarecare masura, un prilej de confuzie si de indoieli. Te intrebi sincer daca intrarea ta in lumea "DEEA" a fost într-adevar un pas inspirat. Privesti in jurul tau si constati ca nu cunosti pe nimeni, sentimentul tau este ca te-ai intors in timp.
Daca mediul ti se pare oarecum strain, cenusiu si nu tocmai primitor, daca te nedumereste lipsa de entuziasm din atmosfera, toate acestea inseamna un singur lucru: esti dotat cu acel simt special care detecteaza absenta normalitatii si reactioneaza negativ fata de ea. Acest simt treaz, care semnaleaza o aspiratie sanatoasa spre normalitate, este garantia ca lumea "DEEA" are nevoie de tine. Nu esti singur. Te invit sa te alaturi ofensivei care va crea spatiul optim pentru manifestarea potentialului tau - si al nostru - pentru ca impreuna sa facem din inovatie, creativitate, eficienta si excelenta o stare de lucruri normala in lumea "DEEA". Aceasta va crea o atmosfera excelenta regeneratoare si reconfortanta in proiectul pe care il incepi azi aici.
BINE ATI VENIT !!!
Ne bucuram ca ati ales forumul nostru si va invitam sa va inregistrati.Numai asa puteti avea acces la toate categoriile.
Aici putem vorbi despre prieteni si dusmani, sperante, esecuri (sentimentale sau profesionale), iubiri, neiubiri, reusite, dezamagiri…
Va dorim navigare placuta !!!
deea virtual
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» PRIETENIE VIRTUALA
Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 EmptyLun Iun 01 2015, 17:58 Scris de Admin

Cine este conectat?
În total sunt 129 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 129 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 129, Vin Oct 18 2024, 22:33
WebChat

Pentru a accesa WEBCHAT-ul va rugam sa dati click pe camera web

Octombrie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi

+3
Cristen
florin
Iubirik
7 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 Empty Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi

Mesaj Scris de Vizitato Lun Mar 08 2010, 23:12

Rezumarea primului mesaj :

E 8 Martie si daca am primi ca dar implinirea unei singure dorinti astazi, care ar fi aceea doamnelor? Dar a dumneavoastra domnilor?
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos


Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 Empty Re: Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi

Mesaj Scris de Marya Mar Mar 16 2010, 12:03

sa fiu vesela si sa se intample o minune
Marya
Marya
PRIETEN
PRIETEN

Numarul mesajelor : 4899
Reputatie : 18
Data de inscriere : 29/12/2009
Localizare : buzau
Stare de spirit : este

Sus In jos

Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 Empty Re: Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi

Mesaj Scris de Vizitato Mar Mar 16 2010, 20:02

Marya a scris:sa fiu vesela si sa se intample o minune
Se poate la indigo? Si eu imi doresc acelasi lucru Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 640591
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 Empty Re: Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi

Mesaj Scris de Marya Mier Mar 17 2010, 17:35

minunea s/a implinit sper sa tina si acum imi doresc sa vina iepurasul .eu am fost cuminte
Marya
Marya
PRIETEN
PRIETEN

Numarul mesajelor : 4899
Reputatie : 18
Data de inscriere : 29/12/2009
Localizare : buzau
Stare de spirit : este

Sus In jos

Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 Empty Re: Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi

Mesaj Scris de Iubirik Mier Mar 17 2010, 17:43

io imi doresc sa-mi doresc Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 196253
Iubirik
Iubirik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 11659
Reputatie : 50
Data de inscriere : 31/07/2009
Localizare : in suflet
Stare de spirit : am...

https://deea.forum-canada.com/

Sus In jos

Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 Empty Re: Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi

Mesaj Scris de fluturas_ Mier Mar 17 2010, 18:57

..imi doresc sa plutesc Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 562770
fluturas_
fluturas_
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 9057
Reputatie : 43
Data de inscriere : 12/11/2009
Localizare : in your mind
Stare de spirit : high

Sus In jos

Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 Empty Re: Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi

Mesaj Scris de Marya Joi Mar 18 2010, 22:25

sa vorbesc alte limbi Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 538165
Marya
Marya
PRIETEN
PRIETEN

Numarul mesajelor : 4899
Reputatie : 18
Data de inscriere : 29/12/2009
Localizare : buzau
Stare de spirit : este

Sus In jos

Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 Empty Re: Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi

Mesaj Scris de fluturas_ Vin Mar 19 2010, 19:26

Sa uit ...
fluturas_
fluturas_
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 9057
Reputatie : 43
Data de inscriere : 12/11/2009
Localizare : in your mind
Stare de spirit : high

Sus In jos

Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 Empty Re: Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi

Mesaj Scris de Iubirik Dum Mar 21 2010, 02:44

imi doresc sa fiu inconstienta vreo 6 luni Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 196253
Iubirik
Iubirik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 11659
Reputatie : 50
Data de inscriere : 31/07/2009
Localizare : in suflet
Stare de spirit : am...

https://deea.forum-canada.com/

Sus In jos

Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 Empty Re: Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi

Mesaj Scris de enryka Dum Mar 21 2010, 19:47

cely a scris:imi doresc sa fiu inconstienta vreo 6 luni Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 196253
mai bine ca ti-ai dorit ieri.. Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 810146
enryka
enryka
PRIETEN
PRIETEN

Numarul mesajelor : 3320
Reputatie : 24
Data de inscriere : 03/08/2009
Localizare : ploiesti
Stare de spirit : sensibila...

Sus In jos

Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 Empty Re: Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi

Mesaj Scris de Iubirik Dum Mar 21 2010, 21:37

astazi imi doresc sa traiesc Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 929813

si mai pun o dorinta ...sper ca nu se supara nimeni Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 196253


imi mai doresc sa fiu EUUUUUUUUUUUU Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 929813
Iubirik
Iubirik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 11659
Reputatie : 50
Data de inscriere : 31/07/2009
Localizare : in suflet
Stare de spirit : am...

https://deea.forum-canada.com/

Sus In jos

Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 Empty Re: Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi

Mesaj Scris de RoseRedMs Lun Mar 22 2010, 01:45

cely a scris:astazi imi doresc sa traiesc Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 929813

si mai pun o dorinta ...sper ca nu se supara nimeni Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 196253


imi mai doresc sa fiu EUUUUUUUUUUUU Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 929813

cred ca esti....... Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 745330
RoseRedMs
RoseRedMs

Numarul mesajelor : 2641
Reputatie : 20
Data de inscriere : 08/02/2010
Localizare : Ploiesti
Stare de spirit : 00Z!!!

Sus In jos

Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 Empty Re: Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi

Mesaj Scris de Iubirik Lun Mar 22 2010, 01:52

RoseRedMs a scris:
cely a scris:astazi imi doresc sa traiesc Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 929813

si mai pun o dorinta ...sper ca nu se supara nimeni Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 196253


imi mai doresc sa fiu EUUUUUUUUUUUU Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 929813

cred ca esti....... Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 745330
buna red Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 692452 ..mai am o tara pana o sa fiu Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 641672 trebuie sa ma ridic repede ...sunt multi care stau la rand sa-mi dea un shut in fund Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 2535 stii cum este vb aceea ..nimeni nu moare virgin ...viata i-o trage fiecaruia ..cel putin o data! Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 641672
Iubirik
Iubirik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 11659
Reputatie : 50
Data de inscriere : 31/07/2009
Localizare : in suflet
Stare de spirit : am...

https://deea.forum-canada.com/

Sus In jos

Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 Empty Re: Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi

Mesaj Scris de RoseRedMs Lun Mar 22 2010, 01:56

cely a scris:
RoseRedMs a scris:

cred ca esti....... Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 745330
buna red Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 692452 ..mai am o tara pana o sa fiu Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 641672 trebuie sa ma ridic repede ...sunt multi care stau la rand sa-mi dea un shut in fund Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 2535 stii cum este vb aceea ..nimeni nu moare virgin ...viata i-o trage fiecaruia ..cel putin o data! Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 641672
..ha,un sut in fund e ...un pas inainte,........da?.. Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 556204
RoseRedMs
RoseRedMs

Numarul mesajelor : 2641
Reputatie : 20
Data de inscriere : 08/02/2010
Localizare : Ploiesti
Stare de spirit : 00Z!!!

Sus In jos

Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 Empty Re: Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi

Mesaj Scris de Vizitator Vin Apr 09 2010, 18:02

azi imi doresc sa -mi doresc Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 929813
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 Empty Re: Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi

Mesaj Scris de fluturas_ Vin Apr 09 2010, 18:23

imi doresc sa dispara cely
fluturas_
fluturas_
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 9057
Reputatie : 43
Data de inscriere : 12/11/2009
Localizare : in your mind
Stare de spirit : high

Sus In jos

Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 Empty Re: Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi

Mesaj Scris de Vizitator Vin Apr 09 2010, 18:30

fluturas_ a scris:imi doresc sa dispara cely
nu ai spus in ce fel Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 538165 Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 538165 Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 538165 deci ..se pare ca este a doua dorinta ...cu aceeasi disparitie Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 10394
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 Empty Re: Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi

Mesaj Scris de fluturas_ Vin Apr 09 2010, 18:53

CELY a scris:
fluturas_ a scris:imi doresc sa dispara cely
nu ai spus in ce fel Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 538165 Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 538165 Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 538165 deci ..se pare ca este a doua dorinta ...cu aceeasi disparitie Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 10394

Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 687150 Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 687150 Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 687150 Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 687150 ce zici fai acolo ?


mi se rupe cum dispari atat timp cat dispari..singura Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 802121
fluturas_
fluturas_
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 9057
Reputatie : 43
Data de inscriere : 12/11/2009
Localizare : in your mind
Stare de spirit : high

Sus In jos

Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 Empty Re: Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi

Mesaj Scris de Vizitator Sam Apr 10 2010, 04:21

fluturas_ a scris:
CELY a scris:nu ai spus in ce fel Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 538165 Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 538165 Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 538165 deci ..se pare ca este a doua dorinta ...cu aceeasi disparitie Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 10394

Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 687150 Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 687150 Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 687150 Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 687150 ce zici fai acolo ?


mi se rupe cum dispari atat timp cat dispari..singura Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 802121
dorinta ta nu s-a implinit Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 570748 Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 570748 Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 570748 Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 570748 Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 570748
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi - Pagina 2 Empty Re: Ce dorinta as vrea sa mi se-ndeplineasca azi

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum