deea virtual
Cu siguranta, prima ta zi in mijlocul nostru este, intr-o oarecare masura, un prilej de confuzie si de indoieli. Te intrebi sincer daca intrarea ta in lumea "DEEA" a fost într-adevar un pas inspirat. Privesti in jurul tau si constati ca nu cunosti pe nimeni, sentimentul tau este ca te-ai intors in timp.
Daca mediul ti se pare oarecum strain, cenusiu si nu tocmai primitor, daca te nedumereste lipsa de entuziasm din atmosfera, toate acestea inseamna un singur lucru: esti dotat cu acel simt special care detecteaza absenta normalitatii si reactioneaza negativ fata de ea. Acest simt treaz, care semnaleaza o aspiratie sanatoasa spre normalitate, este garantia ca lumea "DEEA" are nevoie de tine. Nu esti singur. Te invit sa te alaturi ofensivei care va crea spatiul optim pentru manifestarea potentialului tau - si al nostru - pentru ca impreuna sa facem din inovatie, creativitate, eficienta si excelenta o stare de lucruri normala in lumea "DEEA". Aceasta va crea o atmosfera excelenta regeneratoare si reconfortanta in proiectul pe care il incepi azi aici.
BINE ATI VENIT !!!
Ne bucuram ca ati ales forumul nostru si va invitam sa va inregistrati.Numai asa puteti avea acces la toate categoriile.
Aici putem vorbi despre prieteni si dusmani, sperante, esecuri (sentimentale sau profesionale), iubiri, neiubiri, reusite, dezamagiri…
Va dorim navigare placuta !!!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

deea virtual
Cu siguranta, prima ta zi in mijlocul nostru este, intr-o oarecare masura, un prilej de confuzie si de indoieli. Te intrebi sincer daca intrarea ta in lumea "DEEA" a fost într-adevar un pas inspirat. Privesti in jurul tau si constati ca nu cunosti pe nimeni, sentimentul tau este ca te-ai intors in timp.
Daca mediul ti se pare oarecum strain, cenusiu si nu tocmai primitor, daca te nedumereste lipsa de entuziasm din atmosfera, toate acestea inseamna un singur lucru: esti dotat cu acel simt special care detecteaza absenta normalitatii si reactioneaza negativ fata de ea. Acest simt treaz, care semnaleaza o aspiratie sanatoasa spre normalitate, este garantia ca lumea "DEEA" are nevoie de tine. Nu esti singur. Te invit sa te alaturi ofensivei care va crea spatiul optim pentru manifestarea potentialului tau - si al nostru - pentru ca impreuna sa facem din inovatie, creativitate, eficienta si excelenta o stare de lucruri normala in lumea "DEEA". Aceasta va crea o atmosfera excelenta regeneratoare si reconfortanta in proiectul pe care il incepi azi aici.
BINE ATI VENIT !!!
Ne bucuram ca ati ales forumul nostru si va invitam sa va inregistrati.Numai asa puteti avea acces la toate categoriile.
Aici putem vorbi despre prieteni si dusmani, sperante, esecuri (sentimentale sau profesionale), iubiri, neiubiri, reusite, dezamagiri…
Va dorim navigare placuta !!!
deea virtual
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» PRIETENIE VIRTUALA
doriti sa inchidem acest forum ??? EmptyLun Iun 01 2015, 17:58 Scris de Admin

Cine este conectat?
În total sunt 55 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 55 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 66, Mier Oct 16 2024, 18:38
WebChat

Pentru a accesa WEBCHAT-ul va rugam sa dati click pe camera web

Octombrie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


doriti sa inchidem acest forum ???

+12
jo
odin
madavero
symy
florin
RoseRedMs
enryka
NIC
Marya
fluturas_
ValenTinBr
Iubirik
16 participanți

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

doriti sa inchidem acest forum ???

doriti sa inchidem acest forum ??? Vote_lcap41%doriti sa inchidem acest forum ??? Vote_rcap 41% 
[ 9 ]
doriti sa inchidem acest forum ??? Vote_lcap41%doriti sa inchidem acest forum ??? Vote_rcap 41% 
[ 9 ]
doriti sa inchidem acest forum ??? Vote_lcap18%doriti sa inchidem acest forum ??? Vote_rcap 18% 
[ 4 ]
 
Total voturi : 22
 
 

doriti sa inchidem acest forum ??? Empty doriti sa inchidem acest forum ???

Mesaj Scris de Iubirik Dum Mar 14 2010, 05:05

Va rog sa argumentati votul!!! doriti sa inchidem acest forum ??? 929813
Iubirik
Iubirik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 11659
Reputatie : 50
Data de inscriere : 31/07/2009
Localizare : in suflet
Stare de spirit : am...

https://deea.forum-canada.com/

Sus In jos

doriti sa inchidem acest forum ??? Empty Re: doriti sa inchidem acest forum ???

Mesaj Scris de ValenTinBr Dum Mar 14 2010, 06:01

Hmm , de ce ti-a venit in cap ideea asta de a inchide forumul ? cu ce ti-a gresit el ? doriti sa inchidem acest forum ??? 277176
ValenTinBr
ValenTinBr
PRIETEN
PRIETEN

Numarul mesajelor : 233
Reputatie : 4
Data de inscriere : 25/02/2010
Localizare : Braila
Stare de spirit : sa zicem bunicica :P

http://mamiciunite.com

Sus In jos

doriti sa inchidem acest forum ??? Empty Re: doriti sa inchidem acest forum ???

Mesaj Scris de fluturas_ Dum Mar 14 2010, 06:43

Nu ! Pentru ca e singurul forum pe care mai postez si ma simt bine doriti sa inchidem acest forum ??? 929813
fluturas_
fluturas_
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 9057
Reputatie : 43
Data de inscriere : 12/11/2009
Localizare : in your mind
Stare de spirit : high

Sus In jos

doriti sa inchidem acest forum ??? Empty Re: doriti sa inchidem acest forum ???

Mesaj Scris de Marya Dum Mar 14 2010, 11:57

NU abia am intrat de ce sa/l inchizi
Marya
Marya
PRIETEN
PRIETEN

Numarul mesajelor : 4899
Reputatie : 18
Data de inscriere : 29/12/2009
Localizare : buzau
Stare de spirit : este

Sus In jos

doriti sa inchidem acest forum ??? Empty Re: doriti sa inchidem acest forum ???

Mesaj Scris de NIC Dum Mar 14 2010, 20:36

este locul unde v-am cunoscut pe voi....si unde ma simt bine....de unde ideea asta????
NIC
NIC
PRIETEN
PRIETEN

Numarul mesajelor : 4104
Reputatie : 25
Data de inscriere : 16/08/2009
Localizare : Romania
Stare de spirit : hm...

Sus In jos

doriti sa inchidem acest forum ??? Empty Re: doriti sa inchidem acest forum ???

Mesaj Scris de Iubirik Dum Mar 14 2010, 21:32

nu mi- a gresit forumul cu nmk ...poate ca nu este o idee buna inchiderea lui ....dar voi votati ...asa pot sa stiu daca timpul meu este pierdut pe aici aiurea ..sau ajuta sufletelor voastre doriti sa inchidem acest forum ??? 745330
Iubirik
Iubirik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 11659
Reputatie : 50
Data de inscriere : 31/07/2009
Localizare : in suflet
Stare de spirit : am...

https://deea.forum-canada.com/

Sus In jos

doriti sa inchidem acest forum ??? Empty Re: doriti sa inchidem acest forum ???

Mesaj Scris de enryka Dum Mar 14 2010, 22:09

nu trebuie sa-l inchizi...e dragutz atunci cand ne intalnim aici...numai ca ar trebui sa imvatam ca atunci cand suntem online macar sa ne salutam daca nu avem timp de vorbit....e aiurea cand lumea sta in umbra..
enryka
enryka
PRIETEN
PRIETEN

Numarul mesajelor : 3320
Reputatie : 24
Data de inscriere : 03/08/2009
Localizare : ploiesti
Stare de spirit : sensibila...

Sus In jos

doriti sa inchidem acest forum ??? Empty Re: doriti sa inchidem acest forum ???

Mesaj Scris de Iubirik Dum Mar 14 2010, 22:16

enryka a scris:nu trebuie sa-l inchizi...e dragutz atunci cand ne intalnim aici...numai ca ar trebui sa imvatam ca atunci cand suntem online macar sa ne salutam daca nu avem timp de vorbit....e aiurea cand lumea sta in umbra..
tocmai de aici a plecat ideea...nu-mi palce cand nu este comunicare daca eu nu sunt ..nu-mi place cand lumea este online ..dar nu incearca sa socializeze cu ceilalti...si asa mi-a venit gamdul ..ca poate acest forum nu-i distractiv ...nu va place ...eu am incercat sa fac tot ce mi-a stat in putinta sa va fac timpul liber mai placut ...dar acum chiar nu mai stiu ce sa fac ...majoritatea topicurilor au fost deschise de mine ..voi nu deschideti subiecte ,,,pe care sa le dezbateti ..chiar si facand caterinca de ele ..si tot al fi altfel ....in fine ..vom vedea ce o sa mai fie doriti sa inchidem acest forum ??? 2535
Iubirik
Iubirik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 11659
Reputatie : 50
Data de inscriere : 31/07/2009
Localizare : in suflet
Stare de spirit : am...

https://deea.forum-canada.com/

Sus In jos

doriti sa inchidem acest forum ??? Empty Re: doriti sa inchidem acest forum ???

Mesaj Scris de enryka Dum Mar 14 2010, 22:23

cely a scris:
enryka a scris:nu trebuie sa-l inchizi...e dragutz atunci cand ne intalnim aici...numai ca ar trebui sa imvatam ca atunci cand suntem online macar sa ne salutam daca nu avem timp de vorbit....e aiurea cand lumea sta in umbra..
tocmai de aici a plecat ideea...nu-mi palce cand nu este comunicare daca eu nu sunt ..nu-mi place cand lumea este online ..dar nu incearca sa socializeze cu ceilalti...si asa mi-a venit gamdul ..ca poate acest forum nu-i distractiv ...nu va place ...eu am incercat sa fac tot ce mi-a stat in putinta sa va fac timpul liber mai placut ...dar acum chiar nu mai stiu ce sa fac ...majoritatea topicurilor au fost deschise de mine ..voi nu deschideti subiecte ,,,pe care sa le dezbateti ..chiar si facand caterinca de ele ..si tot al fi altfel ....in fine ..vom vedea ce o sa mai fie doriti sa inchidem acest forum ??? 2535
tu stii foarte bine ca asta m-a deranjat de multe ori...si chiar ti-am spus...eu una daca intru si in 5 min nu intra nimeni in discutie cu mine ..ies..TU I-AI INVATAT CU NARAV...TU SA-I DEZVETI!! doriti sa inchidem acest forum ??? 538165 doriti sa inchidem acest forum ??? 538165 doriti sa inchidem acest forum ??? 538165 LASA CA ACESTA-I UN APEL...SI CRED CA SE REFERA LA TOTI...SPER SA IMVATZAM CEVA..
enryka
enryka
PRIETEN
PRIETEN

Numarul mesajelor : 3320
Reputatie : 24
Data de inscriere : 03/08/2009
Localizare : ploiesti
Stare de spirit : sensibila...

Sus In jos

doriti sa inchidem acest forum ??? Empty Re: doriti sa inchidem acest forum ???

Mesaj Scris de RoseRedMs Dum Mar 14 2010, 22:27

cely a scris:
enryka a scris:nu trebuie sa-l inchizi...e dragutz atunci cand ne intalnim aici...numai ca ar trebui sa imvatam ca atunci cand suntem online macar sa ne salutam daca nu avem timp de vorbit....e aiurea cand lumea sta in umbra..
tocmai de aici a plecat ideea...nu-mi palce cand nu este comunicare daca eu nu sunt ..nu-mi place cand lumea este online ..dar nu incearca sa socializeze cu ceilalti...si asa mi-a venit gamdul ..ca poate acest forum nu-i distractiv ...nu va place ...eu am incercat sa fac tot ce mi-a stat in putinta sa va fac timpul liber mai placut ...dar acum chiar nu mai stiu ce sa fac ...majoritatea topicurilor au fost deschise de mine ..voi nu deschideti subiecte ,,,pe care sa le dezbateti ..chiar si facand caterinca de ele ..si tot al fi altfel ....in fine ..vom vedea ce o sa mai fie doriti sa inchidem acest forum ??? 2535
buna Cely scumpa ,..ce-ti trecu prin minte?...chiar nu te recunosc....,forumul e super,tu trebuie sa ne ierti..,dar nu avem timp....CELY" da-i timp, timpului"...ma scuza ,e un citat,nu-mi amintesc din cine anume....Te pupic,acum am intrat pe usa....toti alergam si in graba noastra uitam...Ce anume...stii tu bine...te pupic,revin.... doriti sa inchidem acest forum ??? 745330
RoseRedMs
RoseRedMs

Numarul mesajelor : 2641
Reputatie : 20
Data de inscriere : 08/02/2010
Localizare : Ploiesti
Stare de spirit : 00Z!!!

Sus In jos

doriti sa inchidem acest forum ??? Empty Re: doriti sa inchidem acest forum ???

Mesaj Scris de fluturas_ Dum Mar 14 2010, 22:30

Eu recunosc ca daca sunt online cu useri ca stiu ca nu vorbesc sau nu raspund cand scriu eu....nu mai scriu nimic! Sincer nu-mi place sa vorbesc singura..

Dar tot timpul cand am putut am vorbit..nu degeaba am imediat 5000 de postari doriti sa inchidem acest forum ??? 538165
fluturas_
fluturas_
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 9057
Reputatie : 43
Data de inscriere : 12/11/2009
Localizare : in your mind
Stare de spirit : high

Sus In jos

doriti sa inchidem acest forum ??? Empty Re: doriti sa inchidem acest forum ???

Mesaj Scris de RoseRedMs Dum Mar 14 2010, 22:34

fluturas_ a scris:Eu recunosc ca daca sunt online cu useri ca stiu ca nu vorbesc sau nu raspund cand scriu eu....nu mai scriu nimic! Sincer nu-mi place sa vorbesc singura..

Dar tot timpul cand am putut am vorbit..nu degeaba am imediat 5000 de postari doriti sa inchidem acest forum ??? 538165

eu m-am scuzat ...!.......in sinea mea m-am acuzat.......dar..... doriti sa inchidem acest forum ??? 640591
RoseRedMs
RoseRedMs

Numarul mesajelor : 2641
Reputatie : 20
Data de inscriere : 08/02/2010
Localizare : Ploiesti
Stare de spirit : 00Z!!!

Sus In jos

doriti sa inchidem acest forum ??? Empty Re: doriti sa inchidem acest forum ???

Mesaj Scris de florin Mar Mar 16 2010, 00:09

NIC a scris:este locul unde v-am cunoscut pe voi....si unde ma simt bine....de unde ideea asta????
perfect de acord cu nic doriti sa inchidem acest forum ??? 929813 doriti sa inchidem acest forum ??? 980673 doriti sa inchidem acest forum ??? 277732 ce idee traznita,auzi fato mai ai idei d'astea,nu de alta sa deschidem un cenaclu sau o revista doriti sa inchidem acest forum ??? 277732 doriti sa inchidem acest forum ??? 19857 doriti sa inchidem acest forum ??? 153261 doriti sa inchidem acest forum ??? 20129 doriti sa inchidem acest forum ??? 292662 doriti sa inchidem acest forum ??? 794895 doriti sa inchidem acest forum ??? 5809 doriti sa inchidem acest forum ??? 745330 doriti sa inchidem acest forum ??? 556204
florin
florin
PRIETEN
PRIETEN

Numarul mesajelor : 904
Reputatie : 12
Data de inscriere : 23/01/2010
Localizare : bucuresti
Stare de spirit : entuziast

Sus In jos

doriti sa inchidem acest forum ??? Empty Re: doriti sa inchidem acest forum ???

Mesaj Scris de fluturas_ Mar Mar 16 2010, 00:15

RoseRedMs a scris:
fluturas_ a scris:Eu recunosc ca daca sunt online cu useri ca stiu ca nu vorbesc sau nu raspund cand scriu eu....nu mai scriu nimic! Sincer nu-mi place sa vorbesc singura..

Dar tot timpul cand am putut am vorbit..nu degeaba am imediat 5000 de postari doriti sa inchidem acest forum ??? 538165

eu m-am scuzat ...!.......in sinea mea m-am acuzat.......dar..... doriti sa inchidem acest forum ??? 640591

nu m-am referit la un anume user. nu suntem aici ca sa aruncam vina unul pe celalat..
topicul asta e deschis pentru a ne face sa "ne bagam in seama" nu sa ne acuzam..
fluturas_
fluturas_
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 9057
Reputatie : 43
Data de inscriere : 12/11/2009
Localizare : in your mind
Stare de spirit : high

Sus In jos

doriti sa inchidem acest forum ??? Empty Re: doriti sa inchidem acest forum ???

Mesaj Scris de florin Mar Mar 16 2010, 00:19

[quote="fluturas_"]
RoseRedMs a scris:

eu m-am scuzat ...!.......in sinea mea m-am acuzat.......dar..... doriti sa inchidem acest forum ??? 640591

nu m-am referit la un anume user. nu suntem aici ca sa aruncam vina unul pe celalat..
topicul asta e deschis pentru a ne face sa "ne bagam in seama" nu sa ne acuzam..