deea virtual
Cu siguranta, prima ta zi in mijlocul nostru este, intr-o oarecare masura, un prilej de confuzie si de indoieli. Te intrebi sincer daca intrarea ta in lumea "DEEA" a fost într-adevar un pas inspirat. Privesti in jurul tau si constati ca nu cunosti pe nimeni, sentimentul tau este ca te-ai intors in timp.
Daca mediul ti se pare oarecum strain, cenusiu si nu tocmai primitor, daca te nedumereste lipsa de entuziasm din atmosfera, toate acestea inseamna un singur lucru: esti dotat cu acel simt special care detecteaza absenta normalitatii si reactioneaza negativ fata de ea. Acest simt treaz, care semnaleaza o aspiratie sanatoasa spre normalitate, este garantia ca lumea "DEEA" are nevoie de tine. Nu esti singur. Te invit sa te alaturi ofensivei care va crea spatiul optim pentru manifestarea potentialului tau - si al nostru - pentru ca impreuna sa facem din inovatie, creativitate, eficienta si excelenta o stare de lucruri normala in lumea "DEEA". Aceasta va crea o atmosfera excelenta regeneratoare si reconfortanta in proiectul pe care il incepi azi aici.
BINE ATI VENIT !!!
Ne bucuram ca ati ales forumul nostru si va invitam sa va inregistrati.Numai asa puteti avea acces la toate categoriile.
Aici putem vorbi despre prieteni si dusmani, sperante, esecuri (sentimentale sau profesionale), iubiri, neiubiri, reusite, dezamagiri…
Va dorim navigare placuta !!!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

deea virtual
Cu siguranta, prima ta zi in mijlocul nostru este, intr-o oarecare masura, un prilej de confuzie si de indoieli. Te intrebi sincer daca intrarea ta in lumea "DEEA" a fost într-adevar un pas inspirat. Privesti in jurul tau si constati ca nu cunosti pe nimeni, sentimentul tau este ca te-ai intors in timp.
Daca mediul ti se pare oarecum strain, cenusiu si nu tocmai primitor, daca te nedumereste lipsa de entuziasm din atmosfera, toate acestea inseamna un singur lucru: esti dotat cu acel simt special care detecteaza absenta normalitatii si reactioneaza negativ fata de ea. Acest simt treaz, care semnaleaza o aspiratie sanatoasa spre normalitate, este garantia ca lumea "DEEA" are nevoie de tine. Nu esti singur. Te invit sa te alaturi ofensivei care va crea spatiul optim pentru manifestarea potentialului tau - si al nostru - pentru ca impreuna sa facem din inovatie, creativitate, eficienta si excelenta o stare de lucruri normala in lumea "DEEA". Aceasta va crea o atmosfera excelenta regeneratoare si reconfortanta in proiectul pe care il incepi azi aici.
BINE ATI VENIT !!!
Ne bucuram ca ati ales forumul nostru si va invitam sa va inregistrati.Numai asa puteti avea acces la toate categoriile.
Aici putem vorbi despre prieteni si dusmani, sperante, esecuri (sentimentale sau profesionale), iubiri, neiubiri, reusite, dezamagiri…
Va dorim navigare placuta !!!
deea virtual
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» PRIETENIE VIRTUALA
cum sa il uit?! EmptyLun Iun 01 2015, 17:58 Scris de Admin

Cine este conectat?
În total sunt 120 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 120 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 263, Sam Oct 19 2024, 02:26
WebChat

Pentru a accesa WEBCHAT-ul va rugam sa dati click pe camera web

Octombrie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


cum sa il uit?!

4 participanți

In jos

cum sa il uit?! Empty cum sa il uit?!

Mesaj Scris de Dor Sam Mar 20 2010, 22:02

sunt trista de vre-o 2 zile pt ca m-am despartit de omul pe care eu il vedem cel mai special... el a fost totul pt mine ,a fost frumos ,apoi usor usor el s-a distantat nu ma mai suna ,nu imi mai trimitea mesaje nu imi mai cerea sa raman la el... parca statea cu sila cu mine... nu mai suportam indiferenta lui asa ca acum 2 zile m-am enervat si i-am zis ca punem punct relatiei si el fff calm mi-a zis: "bine inseamna ca nu sunt barbatul pe care il cauti" si atat, gata, totul s-a terminat! acum sufar enorm... nu stiu ce sa mai fac ca sa fie bine... voi ce ziceti? cum sa il uit?! 196253
Dor
Dor

Numarul mesajelor : 27
Reputatie : 2
Data de inscriere : 20/03/2010
Localizare : Oriunde
Stare de spirit : Minte-ma ca ma iubesti si eu te voi minti ca sunt fericita!

Sus In jos

cum sa il uit?! Empty Re: cum sa il uit?!

Mesaj Scris de Iubirik Sam Mar 20 2010, 22:09

pfff..sunt omul potrivit la locul potrivit cum sa il uit?! 196253 cred ca ce te sfatuiesc pe tine ...ar trebuii sa pun si io in practica cum sa il uit?! 742287

dupa cum ti-a raspuns, cred ca de mult astepta sa-i spui asta ca apoi sa zica ca tu ai vrut asa...sau a spus asa stiind ca te vei intoarce la el...oricum cel mai bine e sa iesi in oras cu fetele, sa te distrezi, sa incerci sa uiti... n-are rost sa te agiti pentru cineva care accepta asa usor despartirea...
faptul ca suferi enorm..o sa treaca atunci cand o sa realizezi ca a avut dreptate chiar nu era omul potrivit pentru tine si o sa incepi sa-i vezi defectele cum sa il uit?! 692452
capu' sus cum sa il uit?! 745330 si chieptul in fata
Iubirik
Iubirik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 11659
Reputatie : 50
Data de inscriere : 31/07/2009
Localizare : in suflet
Stare de spirit : am...

https://deea.forum-canada.com/

Sus In jos

cum sa il uit?! Empty Re: cum sa il uit?!

Mesaj Scris de fluturas_ Sam Mar 20 2010, 22:24

Nu intodeauna vorbele gen "inseamna ca nu sunt barbatul pe care il cauti" semnifica exact ceea ce inteleg majoritatea. Cum ar fi...renunta usor, nu-i pasa...nu ma iubeste.
Incearca sa vezi ca tu esti cea care s-a despartit de el ..asta inseamna ca poate tu nu-l vezi barbatul ce-l cauti, altfel ai fi ramas cu el. Daca era ceea ce-ti doresti ramaneai langa el. Corect ?
Poate ca nu e genul cara sa dramatizeze , poate e genul care accepta realitatea..
Nu era mai simplu o discutia in care sa nu ai nervi si sa te desparti de el..?
O discutie in care ii spuneai ce te deranjeaza iar la sfarsit il intrebai ce ramane de facut? Ii dadeai lui libertatea de alegere..si vedeai ceea ce-si doreste el ..


........Nu ai cum sa nu te gandesti la el..e inevitabil. Oricat de mult ai iesi, orice ocupatie ai avea seara inainte de culcare un minut tot lui o sa il acorzi..
Din pacate doar asteptand uiti..timpul te va face sa te vindeci..
Dar evident..iesitul cu fetele si orice alte activitati sunt benefice..
Orice alte activitati in care nu-i prezenta amintirea lui.
fluturas_
fluturas_
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 9057
Reputatie : 43
Data de inscriere : 12/11/2009
Localizare : in your mind
Stare de spirit : high

Sus In jos

cum sa il uit?! Empty Re: cum sa il uit?!

Mesaj Scris de RoseRedMs Sam Mar 20 2010, 22:54

...din pacate nimic nu e facut pt. a dura,... mai degraba e facut pentru a se intretine,si asta numai si numai prin cunoastere si comunicare.Toti/toate trecem prin probele vietii,ne'ncearca viata si peste asta incercare trebuie sa trecem cu inteligenta rationala si seninatate.Nu trebuie sa facem ...o tragedie....
dragele mele , nu va cedati carma cu clara complicitate,invatati sa va oferiti propria voastra portie de libertate,veti evita capcanele iubirii....
...Si nu regretati ca voi ati iubit....ca el/ei a/au plecat..... sa ridicati fruntea si sa spuneti: PUNCT SI DE LA CAPAT...orice inceput e frumos....Sa ne bucuram ca suntem in viata.......
p.s cer scuze pentru incoerenta poate, aste ganduri mi-au trecut prin minte,acum, dupa ore bune de serviciu...va pupic...
RoseRedMs
RoseRedMs

Numarul mesajelor : 2641
Reputatie : 20
Data de inscriere : 08/02/2010
Localizare : Ploiesti
Stare de spirit : 00Z!!!

Sus In jos

cum sa il uit?! Empty Re: cum sa il uit?!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum