deea virtual
Cu siguranta, prima ta zi in mijlocul nostru este, intr-o oarecare masura, un prilej de confuzie si de indoieli. Te intrebi sincer daca intrarea ta in lumea "DEEA" a fost într-adevar un pas inspirat. Privesti in jurul tau si constati ca nu cunosti pe nimeni, sentimentul tau este ca te-ai intors in timp.
Daca mediul ti se pare oarecum strain, cenusiu si nu tocmai primitor, daca te nedumereste lipsa de entuziasm din atmosfera, toate acestea inseamna un singur lucru: esti dotat cu acel simt special care detecteaza absenta normalitatii si reactioneaza negativ fata de ea. Acest simt treaz, care semnaleaza o aspiratie sanatoasa spre normalitate, este garantia ca lumea "DEEA" are nevoie de tine. Nu esti singur. Te invit sa te alaturi ofensivei care va crea spatiul optim pentru manifestarea potentialului tau - si al nostru - pentru ca impreuna sa facem din inovatie, creativitate, eficienta si excelenta o stare de lucruri normala in lumea "DEEA". Aceasta va crea o atmosfera excelenta regeneratoare si reconfortanta in proiectul pe care il incepi azi aici.
BINE ATI VENIT !!!
Ne bucuram ca ati ales forumul nostru si va invitam sa va inregistrati.Numai asa puteti avea acces la toate categoriile.
Aici putem vorbi despre prieteni si dusmani, sperante, esecuri (sentimentale sau profesionale), iubiri, neiubiri, reusite, dezamagiri…
Va dorim navigare placuta !!!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

deea virtual
Cu siguranta, prima ta zi in mijlocul nostru este, intr-o oarecare masura, un prilej de confuzie si de indoieli. Te intrebi sincer daca intrarea ta in lumea "DEEA" a fost într-adevar un pas inspirat. Privesti in jurul tau si constati ca nu cunosti pe nimeni, sentimentul tau este ca te-ai intors in timp.
Daca mediul ti se pare oarecum strain, cenusiu si nu tocmai primitor, daca te nedumereste lipsa de entuziasm din atmosfera, toate acestea inseamna un singur lucru: esti dotat cu acel simt special care detecteaza absenta normalitatii si reactioneaza negativ fata de ea. Acest simt treaz, care semnaleaza o aspiratie sanatoasa spre normalitate, este garantia ca lumea "DEEA" are nevoie de tine. Nu esti singur. Te invit sa te alaturi ofensivei care va crea spatiul optim pentru manifestarea potentialului tau - si al nostru - pentru ca impreuna sa facem din inovatie, creativitate, eficienta si excelenta o stare de lucruri normala in lumea "DEEA". Aceasta va crea o atmosfera excelenta regeneratoare si reconfortanta in proiectul pe care il incepi azi aici.
BINE ATI VENIT !!!
Ne bucuram ca ati ales forumul nostru si va invitam sa va inregistrati.Numai asa puteti avea acces la toate categoriile.
Aici putem vorbi despre prieteni si dusmani, sperante, esecuri (sentimentale sau profesionale), iubiri, neiubiri, reusite, dezamagiri…
Va dorim navigare placuta !!!
deea virtual
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» PRIETENIE VIRTUALA
ce sa fac? EmptyLun Iun 01 2015, 17:58 Scris de Admin

Cine este conectat?
În total sunt 74 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 74 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 263, Sam Oct 19 2024, 02:26
WebChat

Pentru a accesa WEBCHAT-ul va rugam sa dati click pe camera web

Octombrie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


ce sa fac?

4 participanți

In jos

ce sa fac? Empty ce sa fac?

Mesaj Scris de patito Mar Sept 08 2009, 19:49

m am indragostit de un barbat cu 19 ani mai mare ca mine si nici nu am curaj sa le spun parintilor mei. el urmeaza sa se casatoreasca peste o luna fara sa o iubeasca pe tipa respectiva si mi a propus sa plec cu el intr o alta tara unde a primit o oferta de job....si nu stiu ce sa fac, eu anul acesta incep facultatea...el este un barbat realizat pe plan profesional, pt el plecarea inseamna o experienta acumulata in plus dar eu??? nici nu as vrea sa depind de el toata viata...
patito
patito
forum member
forum member

Numarul mesajelor : 4
Reputatie : 2
Data de inscriere : 08/09/2009
Localizare : iasi
Stare de spirit : ...

Sus In jos

ce sa fac? Empty Re: ce sa fac?

Mesaj Scris de Iubirik Mar Sept 08 2009, 20:23

pfff...crezi ca el mai are chef de viatza ...mai are
tandretzea aia de care o sa ai nevoie mai tz...romantismul.. rabdarea unui tanar???nu te imbata cu apa rece ....cum potzi crede ca se v-a insura cu o persoana pe care n-o iubeste???parerea mea ..este ca esti f tanara pt a te inscrie intr-un drum atat de complicat ...incearca sa-ti traiesti clipele frumoase ale tineretzii...de viatza de cuplu o sa ai tot timpul ce sa fac? 58314
Iubirik
Iubirik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 11659
Reputatie : 50
Data de inscriere : 31/07/2009
Localizare : in suflet
Stare de spirit : am...

https://deea.forum-canada.com/

Sus In jos

ce sa fac? Empty Re: ce sa fac?

Mesaj Scris de patito Mar Sept 08 2009, 20:29

CELY a scris:pfff...crezi ca el mai are chef de viatza ...mai are
tandretzea aia de care o sa ai nevoie mai tz...romantismul.. rabdarea unui tanar???nu te imbata cu apa rece ....cum potzi crede ca se v-a insura cu o persoana pe care n-o iubeste???parerea mea ..este ca esti f tanara pt a te inscrie intr-un drum atat de complicat ...incearca sa-ti traiesti clipele frumoase ale tineretzii...de viatza de cuplu o sa ai tot timpul ce sa fac? 58314
sunt constienta ca nu e timpul pt asta...dar imi e frica sa nu constat mai incolo ca inca il iubesc si nu voi mai putea face nimic pt ca nu voi putea avea o relatie cu un barbat insurat, ar fi in contra principiilor mele..
patito
patito
forum member
forum member

Numarul mesajelor : 4
Reputatie : 2
Data de inscriere : 08/09/2009
Localizare : iasi
Stare de spirit : ...

Sus In jos

ce sa fac? Empty Re: ce sa fac?

Mesaj Scris de matuka Mar Sept 08 2009, 20:38

eu zic sa-ti termini studiile si pe urma vei putea lua o hotarare si daca respectivul te iubeste cu adevarat cu siguranta te va astepta si daca nu ai toata viata inainte...mult succes
matuka
matuka
PRIETEN
PRIETEN

Numarul mesajelor : 6539
Reputatie : 39
Data de inscriere : 11/08/2009
Localizare : covasna
Stare de spirit : este.....

Sus In jos

ce sa fac? Empty Re: ce sa fac?

Mesaj Scris de Iubirik Mar Sept 08 2009, 20:39

patito a scris:
CELY a scris:pfff...crezi ca el mai are chef de viatza ...mai are
tandretzea aia de care o sa ai nevoie mai tz...romantismul.. rabdarea unui tanar???nu te imbata cu apa rece ....cum potzi crede ca se v-a insura cu o persoana pe care n-o iubeste???parerea mea ..este ca esti f tanara pt a te inscrie intr-un drum atat de complicat ...incearca sa-ti traiesti clipele frumoase ale tineretzii...de viatza de cuplu o sa ai tot timpul ce sa fac? 58314
sunt constienta ca nu e timpul pt asta...dar imi e frica sa nu constat mai incolo ca inca il iubesc si nu voi mai putea face nimic pt ca nu voi putea avea o relatie cu un barbat insurat, ar fi in contra principiilor mele..
tot timpul v-a fi intrebarea ...daca...acum sucim moneda...dar daca te casatoresti ..si mai tz vei descoperi ca nu el este marea dragoste ce o asteptai de la viatza ...si intalnesti adevarata dragoste ..dar ai un copil deja ...atunci ce mai potzi face ???ramane doar sa te sacrifici ..pt familie...eu cred ca totzi spunem ..asta este marea mea dragoste...dupa ce apare alta persoana ...spunem ...ba asta este adevarata dragoste...totul tzine de ceea ce-ti doresti ..sa devi o casnica ..care se apuca sa faca copii..ca omul se grabeste ..nu are timpul tau ..sau iti termini facultatea ...devi o femeie cu cariera si nu o intretzinuta
Iubirik
Iubirik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 11659
Reputatie : 50
Data de inscriere : 31/07/2009
Localizare : in suflet
Stare de spirit : am...

https://deea.forum-canada.com/

Sus In jos

ce sa fac? Empty Re: ce sa fac?

Mesaj Scris de patito Mar Sept 08 2009, 20:49

matuka a scris:eu zic sa-ti termini studiile si pe urma vei putea lua o hotarare si daca respectivul te iubeste cu adevarat cu siguranta te va astepta si daca nu ai toata viata inainte...mult succes
dap am vb cu el acum 20 de min si i am zis ca nu pot totusi sa renunt la mine pt el si mi a zis ca a vb cu tipa aia si nu se mai insoara si ma asteapta sa mi termin studiile...sper doar sa fie alegerea cea mai buna
patito
patito
forum member
forum member

Numarul mesajelor : 4
Reputatie : 2
Data de inscriere : 08/09/2009
Localizare : iasi
Stare de spirit : ...

Sus In jos

ce sa fac? Empty Re: ce sa fac?

Mesaj Scris de matuka Mar Sept 08 2009, 20:58

patito a scris:
matuka a scris:eu zic sa-ti termini studiile si pe urma vei putea lua o hotarare si daca respectivul te iubeste cu adevarat cu siguranta te va astepta si daca nu ai toata viata inainte...mult succes
dap am vb cu el acum 20 de min si i am zis ca nu pot totusi sa renunt la mine pt el si mi a zis ca a vb cu tipa aia si nu se mai insoara si ma asteapta sa mi termin studiile...sper doar sa fie alegerea cea mai buna
o veste buna,un inceput promitator,restul depinde de voi
matuka
matuka
PRIETEN
PRIETEN

Numarul mesajelor : 6539
Reputatie : 39
Data de inscriere : 11/08/2009
Localizare : covasna
Stare de spirit : este.....

Sus In jos

ce sa fac? Empty Re: ce sa fac?

Mesaj Scris de patito Mar Sept 08 2009, 21:00

matuka a scris:
patito a scris:
matuka a scris:eu zic sa-ti termini studiile si pe urma vei putea lua o hotarare si daca respectivul te iubeste cu adevarat cu siguranta te va astepta si daca nu ai toata viata inainte...mult succes
dap am vb cu el acum 20 de min si i am zis ca nu pot totusi sa renunt la mine pt el si mi a zis ca a vb cu tipa aia si nu se mai insoara si ma asteapta sa mi termin studiile...sper doar sa fie alegerea cea mai buna
o veste buna,un inceput promitator,restul depinde de voi
ms
patito
patito
forum member
forum member

Numarul mesajelor : 4
Reputatie : 2
Data de inscriere : 08/09/2009
Localizare : iasi
Stare de spirit : ...

Sus In jos

ce sa fac? Empty Re: ce sa fac?

Mesaj Scris de scorillo Sam Sept 12 2009, 19:17

patito a scris:
matuka a scris:eu zic sa-ti termini studiile si pe urma vei putea lua o hotarare si daca respectivul te iubeste cu adevarat cu siguranta te va astepta si daca nu ai toata viata inainte...mult succes
dap am vb cu el acum 20 de min si i am zis ca nu pot totusi sa renunt la mine pt el si mi a zis ca a vb cu tipa aia si nu se mai insoara si ma asteapta sa mi termin studiile...sper doar sa fie alegerea cea mai buna
Marile decizii se iau ultrarapid.Probabil ca in urmatorii petru sau cinci ani va mai lua patru cinci mii de "hotariri",sau ,rabdarea lui ar putea lua sfarsit si... Timpul lui ,din pacate ,se scurge mai repede.Bafta la examene!
scorillo
scorillo
forum member
forum member

Numarul mesajelor : 73
Reputatie : 5
Data de inscriere : 07/09/2009
Localizare : dacia felix
Stare de spirit : aproximativa

Sus In jos

ce sa fac? Empty Re: ce sa fac?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum