deea virtual
Cu siguranta, prima ta zi in mijlocul nostru este, intr-o oarecare masura, un prilej de confuzie si de indoieli. Te intrebi sincer daca intrarea ta in lumea "DEEA" a fost într-adevar un pas inspirat. Privesti in jurul tau si constati ca nu cunosti pe nimeni, sentimentul tau este ca te-ai intors in timp.
Daca mediul ti se pare oarecum strain, cenusiu si nu tocmai primitor, daca te nedumereste lipsa de entuziasm din atmosfera, toate acestea inseamna un singur lucru: esti dotat cu acel simt special care detecteaza absenta normalitatii si reactioneaza negativ fata de ea. Acest simt treaz, care semnaleaza o aspiratie sanatoasa spre normalitate, este garantia ca lumea "DEEA" are nevoie de tine. Nu esti singur. Te invit sa te alaturi ofensivei care va crea spatiul optim pentru manifestarea potentialului tau - si al nostru - pentru ca impreuna sa facem din inovatie, creativitate, eficienta si excelenta o stare de lucruri normala in lumea "DEEA". Aceasta va crea o atmosfera excelenta regeneratoare si reconfortanta in proiectul pe care il incepi azi aici.
BINE ATI VENIT !!!
Ne bucuram ca ati ales forumul nostru si va invitam sa va inregistrati.Numai asa puteti avea acces la toate categoriile.
Aici putem vorbi despre prieteni si dusmani, sperante, esecuri (sentimentale sau profesionale), iubiri, neiubiri, reusite, dezamagiri…
Va dorim navigare placuta !!!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

deea virtual
Cu siguranta, prima ta zi in mijlocul nostru este, intr-o oarecare masura, un prilej de confuzie si de indoieli. Te intrebi sincer daca intrarea ta in lumea "DEEA" a fost într-adevar un pas inspirat. Privesti in jurul tau si constati ca nu cunosti pe nimeni, sentimentul tau este ca te-ai intors in timp.
Daca mediul ti se pare oarecum strain, cenusiu si nu tocmai primitor, daca te nedumereste lipsa de entuziasm din atmosfera, toate acestea inseamna un singur lucru: esti dotat cu acel simt special care detecteaza absenta normalitatii si reactioneaza negativ fata de ea. Acest simt treaz, care semnaleaza o aspiratie sanatoasa spre normalitate, este garantia ca lumea "DEEA" are nevoie de tine. Nu esti singur. Te invit sa te alaturi ofensivei care va crea spatiul optim pentru manifestarea potentialului tau - si al nostru - pentru ca impreuna sa facem din inovatie, creativitate, eficienta si excelenta o stare de lucruri normala in lumea "DEEA". Aceasta va crea o atmosfera excelenta regeneratoare si reconfortanta in proiectul pe care il incepi azi aici.
BINE ATI VENIT !!!
Ne bucuram ca ati ales forumul nostru si va invitam sa va inregistrati.Numai asa puteti avea acces la toate categoriile.
Aici putem vorbi despre prieteni si dusmani, sperante, esecuri (sentimentale sau profesionale), iubiri, neiubiri, reusite, dezamagiri…
Va dorim navigare placuta !!!
deea virtual
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» PRIETENIE VIRTUALA
prima iubire EmptyLun Iun 01 2015, 17:58 Scris de Admin

Cine este conectat?
În total sunt 69 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 69 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 137, Vin Oct 18 2024, 22:35
WebChat

Pentru a accesa WEBCHAT-ul va rugam sa dati click pe camera web

Octombrie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


prima iubire

4 participanți

In jos

prima iubire, la ce varsta?

prima iubire Vote_lcap0%prima iubire Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
prima iubire Vote_lcap67%prima iubire Vote_rcap 67% 
[ 2 ]
prima iubire Vote_lcap0%prima iubire Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
prima iubire Vote_lcap33%prima iubire Vote_rcap 33% 
[ 1 ]
 
Total voturi : 3
 
 

prima iubire Empty prima iubire

Mesaj Scris de Dor Sam Mar 20 2010, 20:36

Voi la ce varsta ati avut pentru prima data un/o iubit/a? sau la ce varsta ati iubit pentru prima data?


prima iubire 929813
Dor
Dor

Numarul mesajelor : 27
Reputatie : 2
Data de inscriere : 20/03/2010
Localizare : Oriunde
Stare de spirit : Minte-ma ca ma iubesti si eu te voi minti ca sunt fericita!

Sus In jos

prima iubire Empty Re: prima iubire

Mesaj Scris de florin Sam Mar 20 2010, 22:58

prima partida de sex sau prima iubire efemera si adolescentina sau prima dragoste adevarata,despre ce vorbim concret??? prima iubire 244981
florin
florin
PRIETEN
PRIETEN

Numarul mesajelor : 904
Reputatie : 12
Data de inscriere : 23/01/2010
Localizare : bucuresti
Stare de spirit : entuziast

Sus In jos

prima iubire Empty Re: prima iubire

Mesaj Scris de Iubirik Sam Mar 20 2010, 23:01

florin a scris:prima partida de sex sau prima iubire efemera si adolescentina sau prima dragoste adevarata,despre ce vorbim concret??? prima iubire 244981
fiecare de ce vrea prima iubire 277176 tu vorbeste !!! prima iubire 810146
Iubirik
Iubirik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 11659
Reputatie : 50
Data de inscriere : 31/07/2009
Localizare : in suflet
Stare de spirit : am...

https://deea.forum-canada.com/

Sus In jos

prima iubire Empty Re: prima iubire

Mesaj Scris de florin Sam Mar 20 2010, 23:04

cely a scris:
florin a scris:prima partida de sex sau prima iubire efemera si adolescentina sau prima dragoste adevarata,despre ce vorbim concret??? prima iubire 244981
fiecare de ce vrea prima iubire 277176 tu vorbeste !!! prima iubire 810146
pot vorbi ore in sir despre orice,am de unde io vreau sa stiu exact despre ce anume a vrut cea care a deschis topicul sa cunoasca prima iubire 556204
florin
florin
PRIETEN
PRIETEN

Numarul mesajelor : 904
Reputatie : 12
Data de inscriere : 23/01/2010
Localizare : bucuresti
Stare de spirit : entuziast

Sus In jos

prima iubire Empty Re: prima iubire

Mesaj Scris de Iubirik Sam Mar 20 2010, 23:14

florin a scris:
cely a scris:fiecare de ce vrea prima iubire 277176 tu vorbeste !!! prima iubire 810146
pot vorbi ore in sir despre orice,am de unde io vreau sa stiu exact despre ce anume a vrut cea care a deschis topicul sa cunoasca prima iubire 556204
ete-te ma la el prima iubire 277176trebe sa stie el toate alea ...pai le poti combina ..si ajungi la un raspuns prima iubire 196253
Iubirik
Iubirik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 11659
Reputatie : 50
Data de inscriere : 31/07/2009
Localizare : in suflet
Stare de spirit : am...

https://deea.forum-canada.com/

Sus In jos

prima iubire Empty Re: prima iubire

Mesaj Scris de Iubirik Sam Mar 20 2010, 23:16

io cred ca fiecare iubire este diferita ..cea de la 13 ani ..a fost diferita de cea de la 18 ani ..asa cum si ea a fost diferita de cea mult mai tarzie prima iubire 82324
Iubirik
Iubirik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 11659
Reputatie : 50
Data de inscriere : 31/07/2009
Localizare : in suflet
Stare de spirit : am...

https://deea.forum-canada.com/

Sus In jos

prima iubire Empty Re: prima iubire

Mesaj Scris de florin Sam Mar 20 2010, 23:17

cely a scris:
florin a scris:pot vorbi ore in sir despre orice,am de unde io vreau sa stiu exact despre ce anume a vrut cea care a deschis topicul sa cunoasca prima iubire 556204
ete-te ma la el prima iubire 277176trebe sa stie el toate alea ...pai le poti combina ..si ajungi la un raspuns prima iubire 196253
ADICA UN COCTEIL MOLOTOV??? PAI ASTA CAM EXPLODEAZA LA CEA MAI MICA SCANTEIE,NU CRED CA VREI SA AI CHIBRITU-N MANA CAND DAI CU OCHII DE MINE, E PERICOLOSO ,DANGER prima iubire 538165 prima iubire 538165 prima iubire 538165 prima iubire 538165 prima iubire 538165
florin
florin
PRIETEN
PRIETEN

Numarul mesajelor : 904
Reputatie : 12
Data de inscriere : 23/01/2010
Localizare : bucuresti
Stare de spirit : entuziast

Sus In jos

prima iubire Empty Re: prima iubire

Mesaj Scris de florin Sam Mar 20 2010, 23:18

cely a scris:io cred ca fiecare iubire este diferita ..cea de la 13 ani ..a fost diferita de cea de la 18 ani ..asa cum si ea a fost diferita de cea mult mai tarzie prima iubire 82324
in sfarsit incepi sa revii la sentimente mai bune,deci imi dai dreptate in final,mersi prima iubire 556204
florin
florin
PRIETEN
PRIETEN

Numarul mesajelor : 904
Reputatie : 12
Data de inscriere : 23/01/2010
Localizare : bucuresti
Stare de spirit : entuziast

Sus In jos

prima iubire Empty Re: prima iubire

Mesaj Scris de fluturas_ Sam Mar 20 2010, 23:22

Pe la 15 ani. Terminam clasa a 8 a. Era vara .. a durat 2 ani jumate. Il chema Marius si eram terminata dupa el...in conditile unui fete de 15 ani prima iubire 82324

Acum ne salutam frumos si zambim doar ca e prea mandru sa putem discuta sau depana amintiri.
Acum...e insurat. prima iubire 82324
fluturas_
fluturas_
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 9057
Reputatie : 43
Data de inscriere : 12/11/2009
Localizare : in your mind
Stare de spirit : high

Sus In jos

prima iubire Empty Re: prima iubire

Mesaj Scris de Iubirik Sam Mar 20 2010, 23:41

fai io ..la 13 ani spre 14 ..eram in clasa a 8-a prima iubire 277176 ..si primul baiat care m-a sarutat si iubit atunci se numeste Justin prima iubire 38968mooama sa vezi faza tare ...casatorita ...insarcinata cu al 2-lea copil....mutata de la oras la tara ..in localitatea in care am iubit primul baiat ..el fiind dintr-o alta localitate...nici prin gand vreodata nu-mi trecea sa-l mai vad ... prima iubire 196253

intr-o zi ...stiga la poarta 2 baieti..la care io ma uit pe geam ...si-l trimit pe sotul meu ..crezand ca-l cauta pe el prima iubire 2535 la care el vine si-mi zice :pai te cauta pe tine ... prima iubire 104690 ..cand ies si-l vad ..sa-mi vina rau ... prima iubire 82324 si apoi incep sa le fac cunostinta ...primul meu iubit si actualul meu iubit prima iubire 538165 prima iubire 538165 prima iubire 538165 sa mor daca mi-a venit altceva in minte ..n-am mai reusit sa spun ca-i sotul meu ... prima iubire 69498 ...si acum primesc reprosuri ca ma cauta baietii prima iubire 82324 dar el nu stie ca baietii au devenit barbati prima iubire 589818
Iubirik
Iubirik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 11659
Reputatie : 50
Data de inscriere : 31/07/2009
Localizare : in suflet
Stare de spirit : am...

https://deea.forum-canada.com/

Sus In jos

prima iubire Empty Re: prima iubire

Mesaj Scris de florin Sam Mar 20 2010, 23:51

cely a scris:fai io ..la 13 ani spre 14 ..eram in clasa a 8-a prima iubire 277176 ..si primul baiat care m-a sarutat si iubit atunci se numeste Justin prima iubire 38968mooama sa vezi faza tare ...casatorita ...insarcinata cu al 2-lea copil....mutata de la oras la tara ..in localitatea in care am iubit primul baiat ..el fiind dintr-o alta localitate...nici prin gand vreodata nu-mi trecea sa-l mai vad ... prima iubire 196253

intr-o zi ...stiga la poarta 2 baieti..la care io ma uit pe geam ...si-l trimit pe sotul meu ..crezand ca-l cauta pe el prima iubire 2535 la care el vine si-mi zice :pai te cauta pe tine ... prima iubire 104690 ..cand ies si-l vad ..sa-mi vina rau ... prima iubire 82324 si apoi incep sa le fac cunostinta ...primul meu iubit si actualul meu iubit prima iubire 538165 prima iubire 538165 prima iubire 538165 sa mor daca mi-a venit altceva in minte ..n-am mai reusit sa spun ca-i sotul meu ... prima iubire 69498 ...si acum primesc reprosuri ca ma cauta baietii prima iubire 82324 dar el nu stie ca baietii au devenit barbati prima iubire 589818